GÜVENLİ YARINLAR İÇİN...
Responsive image
HAKKIMIZDA
Uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyimlerimizi TREAS GROUP AŞ. çatısı altında sizlere sunuyoruz. Meslek hayımızda 30 yılı aşkın süredir bir aile şirketi olarak hizmet verdiğimiz sektörde, başarılar ile dolu bir geleceğe siz değerli dostlarımız ve çalışanlarımızla birlikte yürümekteyiz.

Geniş ürün yelpzamiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakta olup, ürün lojistiğini Türkiye'nin İstanbul başta olup birçok bölgesinde bulunan depolarımızdan ve fabrikalardan kendi tır filolarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız bünyesinde inşaat demiri, çelik hasır, filmaşin (kangal) demir, firkete vervürlü demir, projelere göre hazır demir, etriye, gönye, pilye, çiroz, özel boy kesim demir ve diş açılmış kaya blonu ürünlerimiz bulunmaktadır.

TREAS GROUP AŞ. olarak; Konusunda uzman etkin ve dinamik ekibimizle, demir ihtiyaçlarınız konusunda uzun ömürlü, verimli, müşteri odaklı çözümler öneriler sunmakta, sektördeki yenilikleri takip ederek, mümkün olan tüm imkanları müşterilerimizin yararına sunmanın çabası ve gayreti içindeyiz.
VİZYONUMUZ
Bulunduğumuz sektörde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, Teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

MİSYONUMUZ
Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek;

• Şirketimizin başarısını ve hizmetimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek,

• Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak,

• Verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak,

• Çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak,

• Dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

HIZ... VERİMLİLİK... İŞ GÜVENLİĞİ...
Bootstrap
Responsive image
X
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım